Środek przyśpieszający wiązanie i wysychanie ARSANIT Sprinter-ZK

  • Środek przyśpieszający wiązanie i wysychanie zapraw i klejów Sprinter-ZK ułatwia pracę w okresie obniżonych temperatur. Produkt jest mrozoodporny, nie zmienia właściwości fizycznych zapraw i klejów, jest łatwy w stosowaniu.
Producent: ARSANIT
Kod produktu: 5907604326992
98,00 zł
/ szt.

Środek przyśpieszający wiązanie i wysychanie ARSANIT Sprinter-ZK

SPRINTER-ZK jest ciekłą domieszką przyśpieszającą. Bezchlorkowy dodatek przeciwmrozowy dedykowany do wywołania reakcji egzotermicznej w masie. Zaleca się stosować domieszkę w obniżonych temperaturach powietrza oraz w celu obniżenia temperatury zamarzania. Przyśpiesza wiązanie i twardnienie, zwiększa początkową wytrzymałość mechaniczną. Produkt stosowany jako dodatek do zapraw cementowych, podkładów podłogowych i klejów cementowych oraz betonów. Dozowanie preparatu do wody zarobowej. Zalecenie używanie ciepłej wody lub o temperaturze sieci wodociągowe min. + 10oC. Prace budowlane należy wykonywać w miarę możliwości z rana przy dodatniej temperaturze +1oC (otoczenie, podłoże). Nie rozpoczynać prac, jeżeli przewidziany jest spadek temperatury poniżej 0oC w ciągu kilku godzin podczas wykonywania prac. Nie stosować do produktów szybkowiążących. Praca z dodatkiem SPRINTER-ZK umożliwia prace elewacyjne, gdy temperatura na zewnątrz wynosi minimum +1oC, a po 6-8 godzinach od jej zakończenia nie mniej niż -5oC. Zaprawy Arsanit, po dodaniu SPTINTER-ZK można stosować przy temperaturach (otoczenia i podłoża) od 0oC do +15oC i wilgotności powietrza do 90%. Parametry wiązania mogą ulegać zmianie w zależności od temperatury (otoczenia, podłoża, gotowej mieszanki) i wilgotności. Aplikacje kolejnych warstw (np. w systemach ETICS) wykonaną z dodatkiem zimowym SPRINTER-ZK, można przeprowadzić nie wcześniej niż po 7 dniach. W czasie prowadzenia prac i po zakończeniu trzeba bezwzględnie stosować osłony na rusztowaniach. Przechowywać w dobrze zamkniętych, oryginalnych opakowaniach w suchym miejscu w temperaturze 0-40oC. Nie składować razem z substancjami łatwopalnymi, zwłaszcza z nasiąkliwymi materiałami jak: papier, drewno i tkaniny.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Producent:
ARSANIT
Barwa:
Czerwona
Gęstość:
1,5 g/cm3
pH:
5-7
Zawartość chlorków:
< 0,10%
Pojemność:
5l
Kategoria - rodzaj towaru:
Środek przyśpieszający wysychanie
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel