Klej do płytek ARSANIT CERAMIK CZ-01

  • Klej do płytek CERAMIK CZ-01 przeznaczony jest do przyklejania glazury i terakoty, do zastosowania wewnątrz. Jest wodoodporny, łatwy w zastosowaniu oraz przyjazny dla środowiska.
Producent: ARSANIT
Kod produktu: 5907604326084
29,00 zł
/ szt.

Klej do płytek ARSANIT CERAMIK CZ-01

Klej CERAMIK CZ-01 stosuje się do przyklejania glazury terakoty, płytek kamionkowych i kamiennych na każde suche lub wilgotne podłoże z materiałów ceramicznych. Można go stosować na sztywne podłoża typu: betonu, tynku cementowego lub cementowo-wapiennego itp. Klej CERAMIK CZ-01 jest wodoodporny, do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Produkowany na bazie cementu, wypełniaczy mineralnych, modyfikatorów polimerowych. Jest bardzo wygodny i łatwy w użyciu, a zarazem bardzo wydajny. Prace należy wykonywać w temperaturze od +5oC do +25oC. Podłoże, na które stosuje się klej CERAMIK CZ-01 powinno być czyste, równe, wolne od oleju, tłuszczu, resztek farb i innych powłok malarskich. Podłoża silnie chłonne należy zagruntować. Podłoża silnie chłonne należy zagruntować Akryl Grunt Gruntex lub Akryl Grunt Stronger. W przypadku klejenia na podłoża trudne, niestabilne, należy wykonać próbę przyczepności. Zaprawę klejową CERAMIK należy nanieść na przygotowane podłoże za pomocą pacy zębatej o długości zębów 3-8mm. Przyklejanie płytek należy wykonać w czasie do 20 minut od nałożenia zaprawy na podłoże. Czas korygowania płytki wynosi ok. 10 minut. Grubość warstwy nie powinna przekraczać 5mm. Po całkowitym związaniu należy przystąpić do spoinowania. Uwaga: Nie należy moczyć płytek przed klejeniem! Zużycie zaprawy klejącej: od 2 kg do 5 kg w zależności od formatu płytki oraz stopnia pokrycia spodniej strony płytki w zależności od intensywności stopnia ruchu oraz wielkości zębów pacy. Zaprawa zawiera cement. Z wodą daje odczyn alkaliczny. Chronić oczy i skórę. Przechowywać w oryginalnie zamkniętym opakowaniu w suchym pomieszczeniu na paletach i chronić przed wilgocią.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Producent:
ARSANIT
,
Arsanit Czas wstępnego dojrzewania ok. 5 min.
Czas gotowości do pracy ok. 3-4 godzin
Temperatura stosowania od +5°C do +25°C
Max. grubość warstwy kleju:
5 mm
Waga:
25kg
Kategoria - rodzaj towaru:
klej do płytek
waga2:
25000
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel