Zaprawa samopoziomująca szybkoschnąca ARSANIT ZSF-015

  • Zaprawa samopoziomująca szybkoschnąca ZSF-015 C 16 | 5 - 35 mm przeznaczona jest do ręcznego lub maszynowego wykonywania warstwa wyrównująco-wygładzających podkładów podłogowych i wewnątrz obiektów budownictwa ogólnego. Grubość warstwy produktu wynosi od
Producent: ARSANIT
Kod produktu: 5907604326336
51,00 zł
/ szt.

Zaprawa samopoziomująca szybkoschnąca ARSANIT ZSF-015

Zaprawa samopoziomująca szybkoschnąca ZSF-015 C 16 | 5 - 35 mm przeznaczona jest do wykonywania średniowarstwowych (grubości 5 – 35 mm), wyrównująco - wygładzających podkładów podłogowych wewnątrz obiektów budownictwa ogólnego i mieszkalnego. Nadaje się do stosowania na podłożach nośnych i sztywnych: podkładach cementowych oraz anhydrytowych i betonowych. Stosowana jest jako warstwa wyrównująco - wygładzająca pod wykładziny podłogowe z PCV, dywanowe, parkiet, terakotę, gres, kamień i panele podłogowe również w konstrukcjach podłóg ogrzewanych. ZAPRAWA SAMOPOZIOMUJĄCA ZSF-015 jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką cementów specjalnych, piasków o starannie dobranym uziarnieniu, wypełniaczy mineralnych oraz polimerowych substancji modyfikujących. Podłoże musi być mocne, szorstkie i suche, wolne od kurzu, oleju i tłuszczu. Luźne części, zanieczyszczenia, resztki powłok malarskich i gipsu usunąć mechanicznie. Wykonać dylatację obwodowe, oddzielające wylewkę od ścian i innych elementów konstrukcyjnych stosując specjalne taśmy dylatacyjne bądź pasy styropianu najlepiej o grubości 10 mm. Szczeliny i spękania podłoża należy wyreperować stosując zaprawy naprawcze do betonu. Podłoże przed wylaniem zaprawy starannie zagruntować preparatem gruntującym Akryl Grunt Stronger lub HydroGrunt. Przygotowaną zaprawę wylać na podłoże warstwą grubości od 5 – 35 mm, wylaną warstwę odpowietrzyć wałkiem kolczastym. Chronić przed zbyt szybkim wysychaniem, nasłonecznieniem, gwałtowną zmianą temperatury, niską wilgotnością powietrza i przeciągami. Użytkowanie (ruch pieszy) można rozpocząć po około 12 godzinach. Okładziny ceramiczne można układać po 3 a pozostałe po 7 dniach w zależności od wilgotności powietrza, podłoża i grubości ułożonej warstwy. Zaprawa zawiera cement. Z wodą daje odczyn alkaliczny. Chronić oczy i skórę.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Producent:
ARSANIT
Czas zużycia:
ok. 20min.
Temperatura stosowania:
+5oC do +25oC
Ruch pieszy:
po 12 godzinach
Zużycie:
ok. ok. 1,5 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy
Waga:
25kg
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel