Zaprawa samopoziomująca ARSANIT ZS-014

  • Zaprawa samopoziomująca ZS-014 C 16 | 2 - 20 mm ZS-014 przeznaczona jest do ręcznego lub maszynowego wykonywania warstw wyrównująco-wygładzających podkładów wewnątrz obiektów budownictwa ogólnego. Produkt ma grubość warstwy od 2mm do 20mm i przeznaczony j
Producent: ARSANIT
Kod produktu: 5907604326329
43,00 zł
/ szt.

Zaprawa samopoziomująca ARSANIT ZS-014

Zaprawa samopoziomująca ZS-014 C 16 | 2 - 20 mm ZS-014 do wykonywania cienkich (grubości 2 – 20 mm), wyrównująco - wygładzających podkładów podłogowych wewnątrz obiektów budownictwa ogólnego i mieszkalnego. Może być stosowana na podłożach: betonowych, anhydrytowych. Nadaje się pod wykładziny podłogowe z PCV, dywanowe, parkiet, terakotę, gres, kamień i panele podłogowe również w konstrukcjach podłóg ogrzewanych. Zaprawa jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszaniną cementów specjalnych, wypełniaczy mineralnych o starannie dobranym uziarnieniu, oraz polimerowych substancji modyfikujących. Podłoże musi być odpowiednio mocne, sztywne, szorstkie i suche, wolne od zanieczyszczeń. Luźne części, zanieczyszczenia, resztki powłok malarskich i gipsu usunąć mechanicznie. Wykonać dylatacje przy wszystkich pionowych elementach, z którymi styka się wylewka. Należy powtórzyć wszystkie dylatacje konstrukcyjne budynku, a poszczególne pomieszczenia oddzielić dylatacjami w progach. Podłoże przed wylaniem zaprawy starannie zagruntować preparatem gruntującym Akryl Grunt Stronger lub Akryl Grunt Solid w zależności od rodzaju podłoża. Przygotowaną zaprawę wylać na podłoże warstwą grubości od 2 – 20 mm, rozprowadzić i odpowietrzyć za pomocą wałka kolczastego. Chronić przed zbyt szybkim wysychaniem, nasłonecznieniem, gwałtowną zmianą temperatury, niską wilgotnością powietrza i przeciągami. Użytkowanie (ruch pieszy) można rozpocząć po około 12 godzinach. Okładziny ceramiczne można układać po 3 a pozostałe po 7 dniach w zależności od wilgotności powietrza, podłoża i grubości ułożonej warstwy. Zaprawa zawiera cement. Z wodą daje odczyn alkaliczny. Chronić oczy i skórę.
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Producent:
ARSANIT
Czas zużycia:
ok. 20min.
Temperatura stosowania:
+5oC do +25oC
Ruch pieszy:
po 12 godzinach
Zużycie:
ok. ok. 1,5 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy
Waga:
25kg
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel