Środek ulepszający i gruntujący chłonne podłoża do tynków cementowo-wapiennych i gipsowych ARSANIT Uni-Kontakt HD

  • Środek ulepszający i gruntujący chłonne podłoża do tynków cementowo-wapiennych i gipsowych Arsanit Uni-Kontakt HD koncentrat 1:3 lub 1:2,5 lub 1:2 - w zależności od podłoża. Produkt należy wymieszać i jest gotowy do użycia.
Producent: ARSANIT
Pojemność: 15l
110,00 zł
/ szt.

Środek ulepszający i gruntujący chłonne podłoża do tynków cementowo-wapiennych i gipsowych ARSANIT Uni-Kontakt HD

Środek Uni-Kontakt HD przeznaczony jest pod tynki cementowo-wapienne oraz gipsowe. Służy do podłoży o dużej chłonności. Jest zalecany do chropowatych powierzchni. Reguluje proces chłonności podłoża, poprawia warunki wiązania oraz zwiększa przyczepność warstw nakładanych na zagruntowane powierzchnie. Dzięki zastosowaniu preparatu nakładane warstwy wiążą i wysychają równomiernie, osiągają zakładane parametry wytrzymałościowe i nie są narażone na odparzenie. Po wyschnięciu tworzy żółtą powłokę, przepuszczalną dla pary wodnej. Produkt oparty na bazie mieszanin dyspersji polimerowych oraz specjalistycznych domieszek modyfikujących. Podłoże powinno być stabilne i oczyszczone z zanieczyszczeń mogących osłabić przyczepność preparatu, zwłaszcza z kurzu, brudu, olejów, tłuszczów, resztek powłok malarskich i środków antyadhezyjnych. Słabo związane części podłoża należy odkuć, a fragmenty osypliwe dodatkowo oczyścić za pomocą szczotki drucianej. Podłoże, na które ma być nanoszony środek Uni-Kontakt HD, powinno być odpowiednio wysezonowane, a jego wilgotność nie może przekraczać 3%. PREPARAT GRUNTUJĄCY UNIKONTAKT-HD produkowany jest w postaci koncentratu, przed użyciem należy go rozcieńczyć czystą wodą w zależności od stopnia chłonności gruntowanego podłoża. Dla podłoży ceramicznych zaleca się stosowanie proporcji 1:3, dla podłoży mocno chłonnych – typu betonu komórkowy-zaleca się proporcję 1:2 lub 1:2,5. Koncentrat należy wymieszać z wodą przy użyciu wiertarki z mieszadłem, do uzyskania jednorodnej konsystencji. Nie wolno go łączyć z innymi materiałami.Przechowywać w chłodnym pomieszczeniu w oryginalnych opakowaniach. CHRONIĆ PRZED PRZEGRZANIEM I MROZEM!
Zapytaj o produkt

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Parametry techniczne:
Producent:
ARSANIT
Pojemność:
15l
Opinie naszych klientów
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem i akceptuję
pixel