TYNK SILIKONOWY

ilość znalezionych towarów: 527

Estetycznie wykończona elewacja to bez wątpienia najlepsza wizytówka domu jednorodzinnego. Jako doświadczeni sprzedawcy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zależy na tym, aby ściany zewnętrzne prezentowały się tak dobrze, jak tylko jest to możliwe – bez względu na porę roku czy warunki atmosferyczne. Wśród wielu dostępnych na rynku materiałów budowlanych sporym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne tynki silikonowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Czym jest tynk silikonowy?

Zapewniamy, że decydując się na zakup tynku silikonowego, otrzymują Państwo do swojej dyspozycji produkt wyróżniający się na tle rozwiązań konkurencyjnych. Wyjątkowe właściwości materiału wynikają przede wszystkim z zaawansowanego pod kątem technologicznym składu całej mieszanki. W tym przypadku w charakterze spoiwa wykorzystuje się żywice silikonowe, które gwarantują nie tylko niespotykaną nigdzie indziej elastyczność powłoki, ale także jej ponadprzeciętną wytrzymałość. Tynk silikonowy to produkt o bardzo uniwersalnym zastosowaniu.

Łączy on w sobie wszystkie najważniejsze zalety produktów mineralnych, akrylowych, a także silikatowych. Jesteśmy pewni, że dostępne w naszym sklepie internetowym produkty zachwycą Państwa jakością oraz atrakcyjną ceną. Tynki tego typu bez żadnych obaw można wykorzystywać zarówno podczas inwestycji związanych z budową nowego domu, jak i z renowacją budynku już istniejącego. Zapraszamy do kontaktu! Nasi wykwalifikowani handlowy obliczą zapotrzebowanie ilościowe oraz wykonają indywidualną wycenę.

Jakie są największe zalety tynków silikonowych?

Jesteśmy przekonani, że oferta asortymentowa dotycząca nowoczesnych tynków silikonowych zadowoli nawet najbardziej wymagających inwestorów. Z technicznego punktu widzenia produkty tego typu mają wiele praktycznych zalet. Po pierwsze materiał jest całkowicie hydrofobowy. Oznacza to, że wykończona w ten sposób ściana zewnętrzna nie będzie wchłaniała wody opadowej. Doskonałe parametry w tym zakresie nie mają jednak wpływu na paroprzepuszczalność, czyli zdolność uwalniania wilgoci na zewnątrz.

Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam jednoznacznie stwierdzić, że klienci wybierają tynki silikonowe również z innych powodów. Kolejną istotną zaletą tego typu produktów jest wyjątkowo wysoka odporność na ewentualne uszkodzenia mechaniczne oraz długotrwałe oddziaływanie warunków atmosferycznych. Co warte podkreślenia – wybrany odcień nie traci swojej intensywności pod wpływem promieniowania ultrafioletowego. Uzyskana za pomocą tynku powłoka jest bardzo elastyczna, dlatego też świetnie sprawdza się podczas prac remontowych.

Kiedy wybrać tynk silikonowy?

Biorąc pod uwagę cechy nowoczesnych tynków silikonowych, z pełną odpowiedzialnością produkt polecamy wszystkim klientom. Istnieje jednak grupa odbiorców, która powinna być szczególnie zainteresowana ich zakupem. Mowa tutaj o właścicielach domów jednorodzinnych położonych niedaleko terenów zalesionych oraz naturalnych zbiorników wodnych. Dzięki swojemu zasadowemu odczynowi tynk silikonowy w zasadzie uniemożliwia rozwój mchów, grzybów oraz alg. Jest to zatem jedyny skuteczny sposób na to, aby raz na zawsze zapomnieć o charakterystycznym zielonkawym nalocie, który z czasem pojawia się na elewacjach.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel