chemia budowlana porady

2018-10-19

Fuga – czym się kierować przy jej wyborze?

Fuga – czym się kierować przy jej wyborze?

Fugi nie tylko wpływają na estetyczny wygląd podłóg i ścian. Dobierając odpowiednią fugę, możemy również zadbać o dobre właściwości użytkowe danego pomieszczenia, w którym położymy płytki.

2018-07-28

Podkład tynkarski – zalety zastosowania

Podkład tynkarski – zalety zastosowania

Podkład tynkarski to produkt, który pozwala na poprawienie przyczepności zaprawy oraz masy tynkarskiej do podłoża, ale także ułatwia wykonanie wyprawy tynkarskiej. Jest także pomocny przy wyrównaniu przebiegu procesu wiązania i wysychania wcześniej nałożonego tynku.

2018-04-30

Wszystko, co należy wiedzieć o gładziach

Wszystko, co należy wiedzieć o gładziach

Masy i gładzie szpachlowe są nieodzowne, jeśli chcemy idealnie wygładzić ściany bądź sufity przed malowaniem, tapetowaniem bądź innymi pracami wykończeniowymi. Obecnie na rynku funkcjonuje wiele produktów tego typu, które kuszą takimi zaletami, jak łatwość aplikacji czy też krótki czas wysychania. Jak jednak wśród wszystkich tych produktów wybrać ten, który idealnie spełni nasze oczekiwania?

    Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
    Zamknij
    pixel